-bozicki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-bozicki

Najbolj Veseli Bozicki
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 igralec Runtule

Go down 
+6
Ciganoslav
Maestro
Diablo69
Farma
psyic
Scarface
10 posters
AvtorSporočilo
Gost
Gost




igralec Runtule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: igralec Runtule   igralec Runtule EmptyPon Jan 19, 2009 10:56 pm

Ime: Runtule

Link do profila: http://s2.travian.si/spieler.php?uid=8039

Starost: 28

Se prvič prijavljaš za vstop v našo alianso: Da

Ali trenutno prosiš za vstop tudi v kaki drugi aliansi (kateri)? Ne

Populacija: 520

Pleme: Galci

Koordinate: -31/-81, -30/-111 (9c)

Imaš koga v aliansi, ki lahko da zate dober glas: Moja boljša in (lepša) polovica MI2 ter moj sosed Bakreni Mirko Laughing

Urna produkcija surovin: 708/708/445/309 in 210/210/9/226

Število vojakov: Po zaslugi soseda Mirkota, ki mi je pred kakšnim mesecem likvidiral vse prvoborce Sad , imam zaenkrat le dva stezosledca. Poleg tega imam tudi H-bombo - skrivno orožje proti tistim, ki mojo boljšo polovico žicajo za sliko oz. msn; trenutno s štirimi črnimi pikami prepričljivo vodi iSkRa... bom Sicer pa je teren pripravljen; če me sprejmete, gredo takoj vse surovine za vojsko...

Ali si farma alianse O.o.E.F. ali katere izmed alians, ki so z alianso O.o.E.F. v zavezništvu / paktu? Ne

Si obrambni ali napadalni igralec (tvoje želje in trenutna realnost): Trenutno me nihče ne napada. Tudi sam (še) ne napadam nikogar. Želje so, da bi kdaj pa kdaj komu kaj izmaknil... pirat

Kako dolgo že igraš Travian: 50 dni

Ali plačuješ za gold? Ne

Tvoje izkušnje z drugih serverjev (nicki in alianse so zaželjeni): Sem začetnik na Travianu.

Si bil na S2 že v kaki drugi aliansi? Če da, zakaj si jo zapustil? Da, vsej začetniški vnemi sem sprejel vabilo ANCIENT4. Zapustil sem jo zaradi nestrinjanja s "politiko" vodstva.

Kako pogosto se prijaviš na Travian: Preveč pogosto... Shocked

Kakšni so tvoji cilji v tej igri: Sodelovanje pri gradnji svetovnega čudesa in končna zmaga.

Kakšna je tvoja trenutna strategija: Sedaj ko sem poštimal infrastrukturo, bom malo preizkusil svoje farmarske sposobnosti. Tolažijo me govorice, da čas Galcev šele prihaja.

Si pripravljen sodelovati po navodilih vodilnih v aliansi v dobro alianse: Da

Povej več o sebi in zakaj se hočeš pridružiti aliansi: Trudim se, da ne bi postal odvisen od Traviana. Prosim pomagajte mi! Če me ne sprejmete v alianso, bom moral WW zgraditi sam; to pa bi zelo povečalo verjetnost, da postanem odvisen Very Happy . Dobra organiziranost in smisel za humor cheers ...
Nazaj na vrh Go down
Scarface
Top glasovalec
Top glasovalec
Scarface


Število prispevkov : 119
Age : 40
Registration date : 01/12/2008

igralec Runtule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec Runtule   igralec Runtule EmptyPon Jan 19, 2009 11:03 pm

Glede na to da ne plačuje gold-a, prvič igra travian in da ima za soseda našega ciganoslava ima zelo dobro proizvodnjo in dober rang! Jst sm definitivno ZA! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
psyic
Kolonist
Kolonist



Število prispevkov : 77
Age : 33
Kraj : savinjska
Registration date : 01/12/2008

igralec Runtule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec Runtule   igralec Runtule EmptyPon Jan 19, 2009 11:05 pm

hehe.. legenda Surprised

am.. za! Smile... mal vojske si nardiš pa si zakon Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




igralec Runtule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec Runtule   igralec Runtule EmptyPon Jan 19, 2009 11:15 pm

Objektivno gledano sem ZA, subjektivno pa 2x ZA! Wink
Sej veste, če mene podpira tu gor, posledično tudi vas...se pravi, da je že na pol božiček! Samo uradni žegen še potrebuje in bo vse BP! Laughing
Nazaj na vrh Go down
Farma
Vodstvo
Vodstvo
Farma


Število prispevkov : 160
Registration date : 01/12/2008

igralec Runtule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec Runtule   igralec Runtule EmptyPon Jan 19, 2009 11:26 pm

za
Nazaj na vrh Go down
Diablo69
Kolonist
Kolonist



Število prispevkov : 87
Age : 32
Registration date : 01/12/2008

igralec Runtule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec Runtule   igralec Runtule EmptyPon Jan 19, 2009 11:38 pm

ZAAAAAAAAAAAAAA!!! What a Face
Nazaj na vrh Go down
Maestro
Kolonist
Kolonist



Število prispevkov : 52
Registration date : 01/12/2008

igralec Runtule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec Runtule   igralec Runtule EmptyPon Jan 19, 2009 11:44 pm

Zelo podoben meni Very Happy

Majhni minusi - začetnik, ni golda... Ampak v primerjavi s plus točkami, minusi izginejo...
Hitro se ga da navadit, da ne bo začetnik. Tudi gold bo skrivaj kupil, da MI2 ne bo videla Very Happy

Jaz sem ZA.
Nazaj na vrh Go down
Ciganoslav
Kolonist
Kolonist



Število prispevkov : 57
Registration date : 13/12/2008

igralec Runtule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec Runtule   igralec Runtule EmptyTor Jan 20, 2009 2:54 pm

Najbolši sosed Cool ZA! Laughing
Nazaj na vrh Go down
Franky
Izvidnik
Izvidnik



Število prispevkov : 17
Registration date : 18/12/2008

igralec Runtule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec Runtule   igralec Runtule EmptyTor Jan 20, 2009 3:39 pm

Jaz sem tudi za!
Nazaj na vrh Go down
-eternity.
Vodstvo
Vodstvo
-eternity.


Število prispevkov : 41
Registration date : 01/12/2008

igralec Runtule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec Runtule   igralec Runtule EmptyTor Jan 20, 2009 5:37 pm

glede na to da si še začetnik te bo kmalu prijelo da boš kupil gold Razz(govorim iz svojih izkušenj)Tako da edini minus je še vojska kar pa upam da jo boš kmalu nadoknadil...Imaš moj glas.Še eno vprašanje,igraš kdaj tudi dopoldan in ponoč?
Nazaj na vrh Go down
A vs Z
Vodstvo
Vodstvo
A vs Z


Število prispevkov : 149
Registration date : 01/12/2008

igralec Runtule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec Runtule   igralec Runtule EmptyTor Jan 20, 2009 5:51 pm

SPREJET
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




igralec Runtule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec Runtule   igralec Runtule EmptyTor Jan 20, 2009 8:42 pm

-eternity. je napisal/a:
glede na to da si še začetnik te bo kmalu prijelo da boš kupil gold Razz(govorim iz svojih izkušenj)Tako da edini minus je še vojska kar pa upam da jo boš kmalu nadoknadil...Imaš moj glas.Še eno vprašanje,igraš kdaj tudi dopoldan in ponoč?

Najprej hvala vsem, ki ste me podprli; če bi moral WW graditi sam, bi verjetno res malo dolgo trajalo... Sleep
Kar se tiče vojske - splošna mobilizacija je že v teku Arrow Glede golda bo pa težka; če poznate tisto "Savinjska, Savinjska, Savinjska je moj dom" potem veste zakaj. Embarassed Glede igranja - službo imam tako, da mi omogoča igranje dopoldne, ponoči pa raje Sleep, ker sem nekje prebral, da ne smeš dopustiti, da ti Travian začne ogrožati življenjske funkcije. affraid
Nazaj na vrh Go down
Maestro
Kolonist
Kolonist



Število prispevkov : 52
Registration date : 01/12/2008

igralec Runtule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec Runtule   igralec Runtule EmptyTor Jan 20, 2009 9:15 pm

Runtule je napisal/a:
ker sem nekje prebral, da ne smeš dopustiti, da ti Travian začne ogrožati življenjske funkcije. affraid

To sploh ni res. Evo jaz šele sedmi dan ne spim, pa mi nič ni. Pač moram ponoči čuvat enote... Smile
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




igralec Runtule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec Runtule   igralec Runtule EmptyTor Jan 20, 2009 10:18 pm

Maestro je napisal/a:
Runtule je napisal/a:
ker sem nekje prebral, da ne smeš dopustiti, da ti Travian začne ogrožati življenjske funkcije. affraid

To sploh ni res. Evo jaz šele sedmi dan ne spim, pa mi nič ni. Pač moram ponoči čuvat enote... Smile

Tisto v profilu je tvoja slika, ti pa praviš, da ti nič ni... lol! Ja, ja, pravijo, da je zanikanje prva faza affraid .
Nazaj na vrh Go down
S_budget
Admin
Admin
S_budget


Število prispevkov : 227
Age : 44
Registration date : 01/12/2008

igralec Runtule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec Runtule   igralec Runtule EmptyNed Jan 25, 2009 7:40 pm

SPREJET!

Vabilo imaš v ambasadi...
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





igralec Runtule Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec Runtule   igralec Runtule Empty

Nazaj na vrh Go down
 
igralec Runtule
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» igralec evo-boy
» igralec -d&g
» igralec-Farmer
» Igralec - Norafora
» igralec - GORO

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
-bozicki :: Splošno :: Rekrutacija-
Pojdi na: