-bozicki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-bozicki

Najbolj Veseli Bozicki
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 igralec - Trocki

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Gost
Gost




igralec - Trocki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: igralec - Trocki   igralec - Trocki EmptySob Jan 17, 2009 7:58 pm

Ime: Trocki

Link do profila: http://s2.travian.si/spieler.php?uid=5701

Starost: 43

Se prvič prijavljaš za vstop v našo alianso: da

Ali trenutno prosiš za vstop tudi v kaki drugi aliansi (kateri)? ne

Populacija: 567

Pleme: Galci

Koordinate: 47/62, 43/59

Imaš koga v aliansi, ki lahko da zate dober glas: ne, za vstop me je nagovoril Bostek

Urna produkcija surovin: 591/688/474/350

Število vojakov: 59 falang/ 90 mečevalcev/ 7 stezosledcev/ 46 strel

Ali si farma alianse O.o.E.F. ali katere izmed alians, ki so z alianso O.o.E.F. v zavezništvu / paktu? ne

Si obrambni ali napadalni igralec (tvoje želje in trenutna realnost): Galci naj bi bili na daljši rok obrambni igralci, do takrat pa še mislim farmat svojo okolico, saj je vsaka surovina dobrodošla za razvoj, še posebaj če si sam.

Kako dolgo že igraš Travian: od Oktobra 2008

Ali plačuješ za gold? da

Tvoje izkušnje z drugih serverjev (nicki in alianse so zaželjeni): ne, samo nasveti prijatlov s spida (za moj pogled vzame preveč časa za igranje zato sem s 6-ke takoj po začetku tega serverja začel igrati tukaj)

Si bil na S2 že v kaki drugi aliansi? Če da, zakaj si jo zapustil? http://travian.ws/analyser.pl?s=si2&uid=5701 prva aliansa se je sesula kot hiška iz kart, ker so igralci igro jemali preveč na lahkotno, druga aliansa je razpadla, ker je bil šef alianse Trunfek lopov in sem ga, ko sem dojel kakšne igre se gre znotraj alianse s soigralci prisilil, da je zbrisal račun in sedaj igra pod imenom xTrunfekx -102/53 kar je predaleč, da bi mu grenil življenje, bi pa tukaj prosil, če je kdo blizu, da ga začne redno obiskovati

Kako pogosto se prijaviš na Travian: nekajkrat dnevno, če si sam drugače ne gre.

Kakšni so tvoji cilji v tej igri: igrat v večji aliansi kot timski igralec. Priznam, vodilne funkcije v aliansi mi ne dišijo, pomoči v surovinah in vojski pa ne nameravam odklanjati. Rad bi igral do Velikega konca, in bil soudeleženec v sladki zmagi.

Kakšna je tvoja trenutna strategija: Preživeti! Potuhniti se pred večjimi ribami in požreti vse manjše.

Si pripravljen sodelovati po navodilih vodilnih v aliansi v dobro alianse: To je moj namen. Sam ničesar ne dosežeš, v slogi je moč in za slogo se moramo vsi žrtvovati.

Povej več o sebi in zakaj se hočeš pridružiti aliansi: Po mnenju okolice zasvojenec s Travianom (sam dodajam zmerni) Pred časom me je v alianso hotel sprejeti Hiro Nakamura. Bila sva na tem, da me preveri s siterstvom, vendar sem naredil veliko napako in vsa sporočila predhodno pobrisal, zato sva vseskupaj prepustila kasnejšemu času. Vem, da vlada nesoglasje med Vami in As-i in da je Hiro Nakamura tudi eden od Božičkov, pa še Bostek me kljub oddaljenosti nagovarja naj se vam pridružim, pa tudi v moji bližini je nekaj Božičkov. In po mojem skromnem mnenju je čas, da se zrinem v alianso predno postanem farma Božičkom ali As-om
LP Trocki
Nazaj na vrh Go down
Diablo69
Kolonist
Kolonist



Število prispevkov : 87
Age : 32
Registration date : 01/12/2008

igralec - Trocki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec - Trocki   igralec - Trocki EmptySob Jan 17, 2009 8:18 pm

Dobre galc si! What a Face edino kar mi ni všeč so koordinate... Mogoč bi moral dati prošnjo v ally bozicki+ al pa bozicki±
Nazaj na vrh Go down
A vs Z
Vodstvo
Vodstvo
A vs Z


Število prispevkov : 149
Registration date : 01/12/2008

igralec - Trocki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec - Trocki   igralec - Trocki EmptySob Jan 17, 2009 9:53 pm

Troicki vse lepo in prav iz tvoje strani. Moti me edino tvoje kordinate, ki niso na JZ. To pomeni, da v našo alianso žal nemoreš prestopit. Se bom pa pogovoril z Niki Nakamuru, da te vzame v njihovo alianso. Ti sporočim kakšen bo odgovor s strani Nakamure.

lp
Nazaj na vrh Go down
Scarface
Top glasovalec
Top glasovalec
Scarface


Število prispevkov : 119
Age : 40
Registration date : 01/12/2008

igralec - Trocki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec - Trocki   igralec - Trocki EmptyNed Jan 18, 2009 1:29 am

Po eni strani mi je žou ker ni na - - koordinatah, ker zgleda dokaj resen pa tudi dober igralec...
Po drugi strani pa upam da ga bodo božički na + strani sprejeli Wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





igralec - Trocki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: igralec - Trocki   igralec - Trocki Empty

Nazaj na vrh Go down
 
igralec - Trocki
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» igralec -d&g
» igralec evo-boy
» igralec - Nizmot
» Igralec - Alana
» Igralec - Dzezy.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
-bozicki :: Splošno :: Rekrutacija-
Pojdi na: