-bozicki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-bozicki

Najbolj Veseli Bozicki
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 vstop?? david23

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Gost
Gost




vstop?? david23 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: vstop?? david23   vstop?? david23 EmptySob Jan 31, 2009 7:40 pm

Ime: david(23)
Link do profila: http://s2.travian.si/spieler.php?uid=1989
Starost: 14, 23. 2. bom 15:D
Se prvič prijavljaš za vstop v našo alianso: seveda
Ali trenutno prosiš za vstop tudi v kaki drugi aliansi (kateri)? ne
Populacija: 621, kmalu bo tudi 3. naselje
Pleme: rimljan
Koordinate: -41|-28, -42|-29
Imaš koga v aliansi, ki lahko da zate dober glas: armagedDon, dmarc2, mdule11… in se jih je
Urna produkcija surovin: 445.
Število vojakov: xxx nebom povedal tocne stevilke;) vec kot 250
Ali si farma alianse O.o.E.F. ali katere izmed alians, ki so z alianso O.o.E.F. v zavezništvu / paktu? Ne. Sm uceri me je adam napadel;) tko drgac pa nism farma. Bil je prvi napad name;)
Si obrambni ali napadalni igralec (tvoje želje in trenutna realnost): bolj obramba
Kako dolgo že igraš Travian: 1 leto
Ali plačuješ za gold? ne
Tvoje izkušnje z drugih serverjev (nicki in alianse so zaželjeni): s1 david23 JZ-PP dobre izkusnje.
Si bil na S2 že v kaki drugi aliansi? Če da, zakaj si jo zapustil? V tej k sm zdej.
Kako pogosto se prijaviš na Travian: med tednom 3-4x na dan. Med vikendom skoraj skos;)
Kakšno so tvoji cilji v tej igri: pomagat gradit cudo sveta
Kakšna je tvoja trenutna strategija: nwem, nimam se nobene konkretne;)
Si pripravljen sodelovati po navodilih vodilnih v aliansi v dobro alianse: seveda
Povej več o sebi in zakaj se hočeš pridružiti aliansi: hocem se preseliti k vam zato ker vidim da imate tut vojno z temi as-ji pa se vlik bozickou je zravn mene;) tko d bi lahko kaj bolje sodeloval. Rad sodelujm v skupini, in seveda od alianse tut pricakujm d ona pomaga, ce je kdo v tezavah. Imam ambasado na sropnji 12 in lahko naredim se eno krilo, ce nebomo bom nekoga prosil naj jo porusi do tal:D
Nazaj na vrh Go down
S_budget
Admin
Admin
S_budget


Število prispevkov : 227
Age : 44
Registration date : 01/12/2008

vstop?? david23 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vstop?? david23   vstop?? david23 EmptySob Jan 31, 2009 7:52 pm

Prenešeno v glasovanje.
Nazaj na vrh Go down
Scarface
Top glasovalec
Top glasovalec
Scarface


Število prispevkov : 119
Age : 40
Registration date : 01/12/2008

vstop?? david23 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vstop?? david23   vstop?? david23 EmptySob Jan 31, 2009 7:58 pm

Mal je sumljivo to vse skupaj... Je iz AS alianse, ima dobre prijatelje v svoji aliansi, ki so mu tudi zavezniki, šou bi pa v našo alianso scratch
Mogoče gre za vohuna?
Nasplošno je pa kr uredu igralec, glede na to da ne uporablja golda in je rimljan, dela na 3. naselju... vse ok!
Če ne gre za vohuna sem definitivno ZA! Smile
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




vstop?? david23 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vstop?? david23   vstop?? david23 EmptySob Jan 31, 2009 8:01 pm

Scarface je napisal/a:
Mal je sumljivo to vse skupaj... Je iz AS alianse, ima dobre prijatelje v svoji aliansi, ki so mu tudi zavezniki, šou bi pa v našo alianso scratch
Mogoče gre za vohuna?
Nasplošno je pa kr uredu igralec, glede na to da ne uporablja golda in je rimljan, dela na 3. naselju... vse ok!
Če ne gre za vohuna sem definitivno ZA! Smile

vohun?? ne. nwem zakaj bi bil ce vam tut ponujam d naredim krilo res ne morm bit;)no naj razcistimo s tem. NISM vohun, tko d smo na jasnm;) drgac pa sem pricakoval tak odziv.
Nazaj na vrh Go down
Scarface
Top glasovalec
Top glasovalec
Scarface


Število prispevkov : 119
Age : 40
Registration date : 01/12/2008

vstop?? david23 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vstop?? david23   vstop?? david23 EmptySob Jan 31, 2009 8:21 pm

david23 je napisal/a:
Scarface je napisal/a:
Mal je sumljivo to vse skupaj... Je iz AS alianse, ima dobre prijatelje v svoji aliansi, ki so mu tudi zavezniki, šou bi pa v našo alianso scratch
Mogoče gre za vohuna?
Nasplošno je pa kr uredu igralec, glede na to da ne uporablja golda in je rimljan, dela na 3. naselju... vse ok!
Če ne gre za vohuna sem definitivno ZA! Smile

vohun?? ne. nwem zakaj bi bil ce vam tut ponujam d naredim krilo res ne morm bit;)no naj razcistimo s tem. NISM vohun, tko d smo na jasnm;) drgac pa sem pricakoval tak odziv.

Brez zamere, sam previdnost ni odveč Wink
Nazaj na vrh Go down
BOBO13
Theutatesova strela
Theutatesova strela
BOBO13


Število prispevkov : 132
Age : 48
Kraj : not from this World
Registration date : 27/01/2009

vstop?? david23 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vstop?? david23   vstop?? david23 EmptyTor Feb 03, 2009 12:45 am

Hm kaj naj rečem, malo mi je vse preveč sumljivo, glede na urno proizvodnjo ima precej populacije, a ti tvojo kolegi iz sedanje alianse pomagajo z surovinami?? jes bi ga dal na preizkušnjo, pa bomo videli Question
Nazaj na vrh Go down
S_budget
Admin
Admin
S_budget


Število prispevkov : 227
Age : 44
Registration date : 01/12/2008

vstop?? david23 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vstop?? david23   vstop?? david23 EmptyTor Feb 03, 2009 12:52 am

Zaradi izenačenega glasovanja, je bil sklican sestanek v vodstvu alianse.
Odločitev:

david23 NI SPREJET v alianso
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





vstop?? david23 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vstop?? david23   vstop?? david23 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
vstop?? david23
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» vstop v alianso
» vstop v alianso
» vstop v alianso
» Vstop v alianso
» vstop v alianso!!!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
-bozicki :: Splošno :: Rekrutacija-
Pojdi na: