-bozicki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-bozicki

Najbolj Veseli Bozicki
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 prošnja za vstop v alianso

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
yohan
Izvidnik
Izvidnik
yohan


Število prispevkov : 12
Age : 50
Registration date : 12/05/2009

prošnja za vstop v alianso Empty
ObjavljaNaslov sporočila: prošnja za vstop v alianso   prošnja za vstop v alianso EmptyTor Maj 12, 2009 10:01 pm

Ime:Yohan

Link do profila:

Starost:36

Se prvič prijavljaš za vstop v našo alianso:da

Ali trenutno prosiš za vstop tudi v kaki drugi aliansi (kateri)?ne sem pa član alianse blue hellki sem jo podedoval od wech pa ni ki je sedaj v aliansi bozicki- in nikoli ni delovala kot aliansa ampak je samo tolk da jemislim nikoli ni bilo organizacije kot je traba

Populacija:nekaj čez 2000

Pleme:galec

Koordinate vseh naselij:-66-96,-64-97,-72-137,-72-157

Imaš koga v (naši) aliansi, ki lahko da zate dober glas:ne

Urna produkcija surovin:les3100,glina3200,železo2900,žito1000

Število vojakov:1800+

Ali si farma alianse O.o.E.F. ali katere izmed alians, ki so z alianso O.o.E.F. v zavezništvu / paktu? nisem nikogaršnja farma

Si obrambni ali napadalni igralec (tvoje želje in trenutna realnost):trenutno farmam 25 naselij

Kako dolgo že igraš Travian:od januarja 2009

Ali plačuješ za gold?ne

Tvoje izkušnje z drugih serverjev (nicki in alianse so zaželjeni):

Si bil na S2 že v kaki drugi aliansi? Če da, zakaj si jo zapustil?trenutno sem v blue hell ki pa ima samo tri člane ji ne funcionira

Kako pogosto se prijaviš na Travian:vsak dan parkrat

Kakšni so tvoji cilji v tej igri:na koncu zmaga še prej pa prevladovati kot aliansa in tudi v aliansi priti čim višje

Kakšna je tvoja trenutna strategija:farmanje in širitev naselij treniranje vojske ,zavzemanje že zgrajenih naselijmanjka mi samo se par stopenj v rezidenci akademija je že na 20

Si pripravljen sodelovati po navodilih vodilnih v aliansi v dobro alianse:absolutno da ker vem da se samo tako kaj naredi

Povej več o sebi in zakaj se hočeš pridružiti aliansi:zaradi sodelovanja z ostalimi člani ker bomo tako dosegli željene cilje
Nazaj na vrh Go down
S_budget
Admin
Admin
S_budget


Število prispevkov : 227
Age : 44
Registration date : 01/12/2008

prošnja za vstop v alianso Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prošnja za vstop v alianso   prošnja za vstop v alianso EmptyTor Maj 12, 2009 10:52 pm

SPREJET!

Vabilo poslano.
Nazaj na vrh Go down
 
prošnja za vstop v alianso
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» PROŠNJA ZA VSTOP V ALIANSO
» Prošnja za vstop v alianso
» vstop v alianso
» vstop v alianso
» Vstop v alianso

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
-bozicki :: Splošno :: Rekrutacija-
Pojdi na: