-bozicki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-bozicki

Najbolj Veseli Bozicki
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 podgorcar- prošnja za vstop v alijanso

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
maro7
Izvidnik
Izvidnik



Število prispevkov : 1
Age : 30
Kraj : koper
Registration date : 06/08/2009

podgorcar- prošnja za vstop v alijanso Empty
ObjavljaNaslov sporočila: podgorcar- prošnja za vstop v alijanso   podgorcar- prošnja za vstop v alijanso EmptyČet Avg 06, 2009 8:24 pm

oprostite ker se nisem prijavil kot sem v igri ker me ni hotelo ker je pisalo da je že zaseden.

Ime:podgorcar

Link do profila:

Starost:16

Se prvič prijavljaš za vstop v našo alianso:da

Ali trenutno prosiš za vstop tudi v kaki drugi aliansi (kateri)?bozicki-,samo ni odgovora

Populacija:5200(približno)

Pleme:rimljan

Koordinate vseh naselij:
(-98|-48)
(-98|-49)
(-104|-19)
(-99|-48)
(-101|-24)
(-105|-16)
(-94|-51)
(-102|-23)
(-102|-17)
(-103|-17)


Imaš koga v (naši) aliansi, ki lahko da zate dober glas:ne

Urna produkcija surovin:v metropoli
les: 794 na uro
glina: 993 na uro
železo: 794 na uro
žito: 2004 na uro


Število vojakov:2500 imperijanov,1000 praetorijan,200 Equites Imperatoris,20 Equites Caesaris,35 oblegovalnih ovnov, 70 ognjeni katapult.

Ali si farma alianse O.o.E.F. ali katere izmed alians, ki so z alianso O.o.E.F. v zavezništvu / paktu?ne

Si obrambni ali napadalni igralec (tvoje želje in trenutna realnost):napadalni

Kako dolgo že igraš Travian:9 mesecev

Ali plačuješ za gold?ne

Tvoje izkušnje z drugih serverjev (nicki in alianse so zaželjeni):maro23 ally swat samo računa ni več tam ker sem ga zbrisal si3.

Si bil na S2 že v kaki drugi aliansi? Če da, zakaj si jo zapustil?samperfi samo ni bilo nobene okol mene zato sem jo zapustil in zdaj bom kna če me boste sprejel ker sem slišal da so nepopšteni igralci jaz pa sem prišel pred 3
dnevi v ally.

Kako pogosto se prijaviš na Travian:najman 12x dnevno

Kakšni so tvoji cilji v tej igri:da bi prišel na vrh naredil vojsko čim večjo in bil v alijansi ki je dobra in zna sodelovat

Kakšna je tvoja trenutna strategija:delat vojsko in višat pop.

Si pripravljen sodelovati po navodilih vodilnih v aliansi v dobro alianse:da

Povej več o sebi in zakaj se hočeš pridružiti aliansi:od nekdaj si želim biti v ally bozicki samo sem bil preslab glede drugih igralcev in zato sem rekel bom počakal malo pa bom pol proval prit v ally in zdaj pa sem videl da nekatere že ne sprejemajo novih članov pa sem rekel moram mal pohitet če hočem priti.in seveda če alijansa pride tako visoko na lestvici je morala zelo dobro delati in sodolovati so morali igralci in to je to ally mora sodelovati med sabo.
Nazaj na vrh Go down
modri_dirkac
Kolonist
Kolonist
modri_dirkac


Število prispevkov : 90
Age : 38
Kraj : Jesenice
Registration date : 12/01/2009

podgorcar- prošnja za vstop v alijanso Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgorcar- prošnja za vstop v alijanso   podgorcar- prošnja za vstop v alijanso EmptySob Avg 08, 2009 1:04 pm

Po dolgem času zopet prošnja za vstop Smile
Nazaj na vrh Go down
 
podgorcar- prošnja za vstop v alijanso
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Prošnja za vstop v alianso
» prošnja za vstop v alianso
» PROŠNJA ZA VSTOP V ALIANSO
» Alana - prošnja
» PROŠNJA ZA V ALJANSO

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
-bozicki :: Splošno :: Rekrutacija-
Pojdi na: